Krajský sudca Peter Šamko: Špeciálna prokuratúra kontroluje samú seba. To je neprípustné

70 prečítaní

zdroj: https://www1.pluska.sk/spravy/predcasne-volby/krajsky-sudca-peter-samko-specialna-prokuratura-kontroluje-samu-seba-to-je-nepripustne?itm_brand=plus1&itm_template=hp&itm_modul=plus1_special&itm_position=1

1 Comment

  1. Sudca Šamko je klamár!!!
    Špeciálna prokuratúra je len organizačnou zložkou GP, preto sme boli svedkami prípadov, keď „generál“ využil § 363, aby zastavil postup ŠP. ŠP sa nekontroluje samu seba. Nie každý je podliak, pán Šamko! Špeciálna prokuratúra začala fungovať v r. 2004, odvtedy jej šéfoval právoplatne odsúdený „super prokurátor“ JUDr. Kováčik. Ten Smeru nevadil, pretože za celú dobu (ne)výkonu funkcie na nič podstatné neprišiel. Presne ako povedal ďalší JUDr. Kaliňák – na najvyšších miestach nie je žiadna korupcia. No stačilo, aby do funkcie ŠP nastúpil dr. Lipšic, a objavila sa korupcia katastrofálnych rozmerov. (Vtedajší generálni prokurátori – Kočnerov poskok Trnka a Ficov spolužiak a priateľ dr. Čižnár. Možného problematického GP, legálne zvoleného NR, ďalší súdruh = Gašparovič nevymenoval.) Takže Smero – Hlas nemal dôvod niečo voči ŠP namietať, pokiaľ nedošlo na členov a mecenášov strany.
    Pán Šamko, Vy ste sa zastali študenta práva, ktorého sa váš premiér snažil diskreditovať pretože si dovolil vysloviť svoj názor??? To že pán dekan Burda nie je vo svojich názoroch nestranný, pochopí každý, kto si jeho vyjadrenia prečíta. Vy pán Šamko by ste radi videli mladých „právnikov“ v takej pozícii ako Vy, s hlavou až po krk narazenou vo Ficovom zadku???
    DJ

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Predošlý článok

Eduard Burda: Lipšic zavádzal, ja som bol naivný a tvrdohlavý

Ďalší článok

Vybrané postrehy členky súdnej rady