Neumožniť reprezentáciu hráčom z KHL je v rozpore s princípmi právneho štátu

88 prečítaní

Zdroj: https://www.40plus.sk/neumoznit-reprezentaciu-hracom-z-khl-je-v-rozpore-s-principmi-pravneho-statu/

1 Comment

 1. Čo iné by sme mali očakávať od advokáta ruskej agresie na Ukrajine, „znalca základných geopolitických zákonitosti“ , ktoré viedli ruských imperialistov k napadnutiu suverénneho štátu, nositeľa „disidentských“ tradícií!!! A že Vaše názory kopírujú názory predstaviteľov Hlaso – Smeru, nie len v tomto smere, vôbec neprekvapujú, pán nositeľ “disidentských“ tradícií.
  A že ste nenašli znaky porušovania princípov právneho štátu počas dvanásťročného vládnutia Smeru? Slová súdruha Kaliňáka, že „na najvyšších miestach (v štáte) neexistuje žiadna korupcia“ za ktorú neskôr (za vlády diletantov) bolo odsúdených cca 40 ľudí (napr. Kováčik, ďalší Trnka stihol zomrieť, niektorí sa obesili, …) ostatných je potrebné zachrániť urýchleným rušením „špeciálov“. Tu neboli porušované zásady právneho štátu, pán sudca?
  Mimo Vás (pán komunistický disident) by som odkázal Radivojevičovi, že to, že hokejista má šancu hrať do cca 35 r., neznamená, že si ich má zarábať u fašistov. To že Američania viedli vojny a ich reprezentanti neboli vylúčený z OH, malo a má trocha inú odchýlku. Američania (aj keď sú rovnako militantní ako Rusi), neviedli imperialistické vojny. Alebo obsadili územie Vietnamu, Afganistanu, Iraku, Sýrie….??? Alebo Ruskí športovci boli vyradení aj za rovnaké vojny vo Vietname, v Afganistane, v Sýrií ??? Boli „naši bratia“ z imperialistického ZSSR vyradený z OH 1968, 1972,… za okupáciu ČSSR???
  Pána Šuplera (hoci je o niečo starší ako ja) by som poučil v tom, že šport je bytostne spojený s politikou!!! Politika je to či máme prácu, aké máme ceny, zdravotnú starostlivosť, vzdelávanie…, všetko, absolútne všetko súvisí s politikou.
  A teraz odcitujem Vaše slová pán Števík: „Friedrich Nietzsche správne postrehol, že zásadné zmeny v spoločnosti často prichádzajú na holubičích nožičkách. A to sa týka aj zmien negatívnych. Prichádzajú teda potichu, bez veľkého hrmotu a nenápadne. Pokiaľ nie sú ľudia dostatočne múdri a obozretní a nevšímajú si náznaky, stane sa, že kým sa negatívna zmena stane viditeľnou pre každého, zvykne byť neskoro na plno hodnotnú reakciu.“
  V našej spoločnosti prichádzajú tieto zmeny veľmi hlučne, na labách dinosaura a napriek tomu to slovenská spoločnosť nevidí, ale verí Vám podobným zavádzačom!!!
  DJ

Pridaj komentár

Your email address will not be published.

Predošlý článok

Vodu káže, víno pije

Ďalší článok

Z prvej ruky